Hakkımızda

Ağrısız Yaşam Hakkımızda

Hakkımızda


UZ. DR.ERKAN TEYİN olarak 2005 yılında EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ uzmanlık eğitimi sonrası İZMİR ATATÜRK EĞİTİM ARAŞTIRMA hastanesinde 2005-2009 yılları arasında çalıştım ve ağrı tedavi polikliniği ve girişimsel ağrı tedavi hizmetleri verdim.


2010 yılında ÖZEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ bünyesinde çalışmaya başlayıp Türkiye’nin ilk özel sağlık kuruluşların da kurulan AĞRI TEDAVİ ÜNİTESİ. Sağlık bakanlığığının izni ile açtım ve günümüze kadar da GAZİ HASTANESİ bünyesinde hizmet vermeye devam etmekteyim. Türk algoloji derneği yeterlilik sınavını başarı ile vermiş konumda yetkin bir kişiyimdir.


Bu web sitesi genel bilgilendirme amaçlı olup ticari güdümü yoktur. iletişim adreslerinden bize ulaşmak isteyenlere bilgiler doğrultusunda yardımcı olmaya çalışılacaktır.


Önemli Not Uyarı Dikkat Web sitemizde paylaştığımız yazılar ve içerikler bilgilendirme amaçlıdır.Teşhis ve tedavi amacı ile kullanılması durumunda oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumluluk kabul edilmez.Ağrı ve diğer sağlık sorunlarınız için mutlaka uzman bir hekime başvurunuz.

Yazımızı paylaşın ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin